Skip to Content

Ki-Mit-Tud 2019

 

 
Örömmel értesítünk minden tehetséges és lelkes belgiumi magyar fiatalt,
hogy az arcFAM Egyesület ismét Ki - Mit - Tud versenyt rendez!
Időpont: 2019. június 15.
 
Helyszín: De Maalbeek Kulturközpont  (rue du Cornet 97, 1040 Etterbeek)
 
Várjuk a színpadra vágyó gyermekeket és fiatalokat 18 éves korig, egyénileg vagy kis csoportban (max 5 fő), a következő művészeti ágakban:
 
Élő előadás formájában:
hangszeres zene | ének | tánc | szavalás (vers, próza) | egyéb színpadi művészet
 
Előre elkészített alkotás formájában:
festmény | rajz | vers, mese
 
          
 
Jelentkezés:
 
Jelentkezni 2019. június 3-ig lehetett. 
 
Nevezési díj:  15 euró nevezőnként, ami magában foglal 3 db (1 nevező és 2 kisérő) belépőjegyet is.
 
Nézőknek további jegyvásárlási lehetőség
 
Tanári verseny:
 
A legtöbb nevezőt indító tanár ismét különdíjat kap!
 
Nevezési feltételek:
 
Gyermekeket és fiatalokat várunk 18 éves korig, egyénileg vagy max. 5 fős csoportban 
 
Jelentkezni  fejenként maximum 2 élő előadással, illetve 2 előre elkészített alkotással lehet.
A produkciók hosszúsága 2-től 5 percig terjedhet, és a szöveges elemeket legalább részben magyarul várjuk.
 
A versenyt amatőröknek rendezzük, profik csak szakterületüktől eltérő művészeti ágban versenyezhetnek.
    
 
Izelítő a 2015-ös produkciókból ezen a linken látható, a  2017-es és a 2018-as-ból pedig itt.
 
      
 
Köszönjük mindazoknak akik hozzájárultak és hozzájárulnak a Belgiumi Magyar Ki-Mit-Tud-ok sikeréhez:
- a fellépőknek, felkészítő tanáraiknak és szüleinek;
- a szervezéshez és lebonyolításhoz hozzájárulóknak mint:
zsűritagok: Antal Ildikó, Fazakas Barna, Fehér Elemér, Kádár Judit, Nyakas Éva, Schmidt Áron, Ürmös Andor
műsorvezetők: Dajka Béla, Dákai Zsuzsanna, Robinek Ferenc
színpad-technikusok és háttérmunkások: Benedek Ildikó, Borbély József, Havas István, Koller Blanka, Kopár Bernadett, Kovács Anita, Kovács Richárd, Kreiter Helga, Kusterné Pásztor Szilvia, Ladányi Gábor, Linner-Tóth Enikő, Molnár Luca, Nemes Virág, Nyul-Donka Judit, Szabó Lóránt, Szilágyi Judit, Szörényi Miklós, Voigt Vilmos, Wim Jammaer
recepciósok, büfések, programfelügyelők: Barta Veronika, Bodnár Anita, Csikár Anita, Kovács Anita, Lakatos Edit, Molnár Sára, Rácz Zsuzsanna, Radnótiné Palotás Antónia, Rentka Andrea, Révész Nóra, Ariane Schockaert, Tarnóczi Viktória, Wittlinger Gabriella, Zsombor Katalin
Fotósok, videósok: Eszlári András, Savoia Remo, Varga Tamás
Szervezők: Dákai Zsuzsanna, Kovács Anita, Tarnóczi Viktória, Ürmös Andor.
 
 

 

< Back